CAHİTHAN OTEL - ALTINOLUK

213216 kişi inceledi.
0 (266) 606 02 19
Adres : İskele Mah. Barbaros Cad. No: 33, Altınoluk

Denize Mesafe Denize Mesafe: 20 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Denize Manzaralı Odalar Deniz Manzaralı Odalar Bulunmaktadır.
1+1 Odalarımız 1+1 Odalarımız 1+1 Dört Kişilik Odalarımız 1+1 Dört Kişilik Odalarımız 1+1 Dört Kişilik Odalarımız Reception Lobi Restaurantımız Restaurantımız Restaurantımız
CAHİTHAN OTEL TANITIM

Altınoluk Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 oda 50 yatak olarak belirtilmiştir. Odalar deniz manzaralıdır. Cahithan Otel için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 11:30 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 20 oda ve 50 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, uydu yayını, oda temizlik servisi, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Nakit Kredi kartına Taksit Seçenekleri Bulunmaktadır ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 GÜN hizmet vermektedir.Cahithan Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 02 19 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CAHİTHAN OTEL HARİTADA NEREDE ?

Altınoluk Tek Gecelik Pansiyonlar   Altınoluk Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Altınoluk Sadece Oda Pansiyonlar   Altınoluk Özel Plajlı Pansiyonlar   Altınoluk En Ucuz Pansiyonlar   Altınoluk Muhafazakar Pansiyonlar   Altınoluk Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Altınoluk İslami Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Altınoluk bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.